| FIRMA | PILT | VIDEO | ILM | LUULETUS |

Ava lehe mobiilne versioon
Leia sobiv kuulutuslahendus kohe
Võta ühendust kliendihalduriga
Helista: 6990 555

Teenused ja hinnad

SOOVID ABI TEENUSE VALIMISEL?

Palun tehke valikud järgnevas küsimustikus vastavalt oma ettevõtte värbamisvajadustele ning me soovitame Teile, milline teenus kõige suurema tõenäosusega Teie ettevõtte vajadusi rahuldab.

Loe lähemalt

TÖÖPAKKUMISTE AVALDAMINE CV-ONLINE'I LEHEL

Töökuulutusi saab avaldada CV-Online`i lehel kiiresti ja mugavalt. Minimaalne töökuulutuse periood on kaks nädalat. Töökuulutuse avaldamise saab tellida koos võimalusega tõsta oma kuulutus teiste seas esile (Premium listing).

Telli
Loe lähemalt

SOTSIAALMEEDIA REKLAAMPAKETT

See pakett annab teie töökuulutusele sotsiaalmeedias hea nähtavuse! Mõtleme välja huvitava tutvustava teksti, millega kutsume teie ettevõtte töökuulutust vaatama ning postitame selle CV-Online’i Facebooki ja Twitteri konto alt.

Telli
Loe lähemalt

CV-DE ANDMEBAASI KASUTUS

CV-Online`i andmebaasis on üle 195 tuhande CV. Andmebaasi kasutuse tellimisel on võimalik teha tööotsijate kohta otsinguid, CV-sid filtreerida, liigitada ja analüüsida.

Telli
Loe lähemalt

ÄRIPAKETID

(TÖÖPAKKUMISTE PIIRAMATU AVALDAMINE JA CV ANDMEBAASI KASUTUS)

CV-Online`i kompleksteenused, mis annavad tööpakkujale piiramatu hulga töökuulutuste avaldamise ja tööotsijate CV-de andmebaasi kasutamise võimaluse. Lisaks saab Äripaketi kasutaja teha huvipakkuvatele tööotsijatele otsepakkumisi, korraldada kandidaatidele online-intervjuu jne.

Telli
Loe lähemalt

VÄRBAMISTEENUSED

Värbamisteenustest pakume täis- ja eelvaliku teenuseid, mille puhul CV-Online viib läbi osa või kogu värbamisprotsessi. Eelvalikute puhul selekteerib värbamisspetsialist parimad kandidaadid, kellega ettevõtte juhid võiksid kohtuda. Täisvaliku puhul teeme kuni viie kandidaadiga tööintervjuu ja taustauuringu.

Telli
Loe lähemalt

REKLAAM CV-ONLINE'I LEHEL

CV-Online`i lehel käib iga nädal umbes 60 tuhat unikaalset külastajat (ametlik statistika www.metrix.ee lehelt). Meil on viis erinevat atraktiivset reklaampinda, millel oma kampaaniaid ja kaupu reklaamida. Meil on üks unikaalne ja väljapaistev liikuv pind lehe päises, mis tähendab, et Teie reklaam saab palju suurema tähelepanu osaliseks kui müra täis keskkondades.

Loe lähemalt

LISAVÕIMALUSED

Pakume ettevõtetele mitmeid lisavõimalusi tööotsingu edukamaks läbiviimiseks – e-postitus tööotsijatele CV-Online`i andmebaasis, ettevõtte märkimine TOP ettevõtete hulka ning tööpakkumiste lisamine „nädala tööpakkumiste“ hulka. Job Stream võimaldab tõmmata töökuulutused ettevõtte kodulehele.

Loe lähemalt

VÄRBAMINE VÄLISMAAL

Kui soovite leida töötajaid välismaal (Baltikumis, Euroopas, üle maailma) või soovite värvata töötajaid välisriikidest Eestisse, siis CV-Online aitab Teile abiks olla.

Loe lähemalt

KARJÄÄRITEENUSED ERAKLIENTIDELE

See on individuaalne nõustamine, kus meie värbamisspetsialist pühendub ainult Teile. Konsultatsiooni käigus saab arutleda oma karjäärivalikute üle ning Teie saate soovitusi karjääri planeerimiseks ning kandideerimise kvaliteedi tõstmiseks.

Telli
Loe lähemalt